Nimiru spol. s r.o.

Baumax Přerov
Bytová zóna Sluneční vrch Hamry nad Sázavou pro 78 RD
Billa Olomouc

Společnost NIMIRU a její dceřinné společnosti, se angažují v oblasti investiční výstavby při realizaci komerčních a bytových projektů. Každá investice ovlivňuje život v regionu, neboť přináší konkurenci do kvality služeb, cenové nabídky, vytváří pracovní příležitosti dočasné (realizace staveb) i trvalé, a přináší investice do majetku obcí.

Úvodní stránka » O společnosti

O společnosti

historie

 
Společnost NIMIRU, spol. s r.o. byla založena v roce 1997 jako společnost poskytující služby v oblasti obchodu s nemovitostmi. Organizační záměr společnosti v prvopočátku byla realitní činnost V té době společnost realizovala první projekt na realitní činnosti pro zahraniční subjekt. Právě tento obchodní případ ovlivnil budoucí činnost společnosti. Na základě realizace dalších obchodních případů pro konkrétní zájemce, sbírala společnost zkušennosti, které následně využila v rozšíření služeb ze zprostředkovatelské činnosti, na činnost v inženýrskou a následně i na činnost investiční, která je dnes hlavní činností společnosti. Společnost si tak sama připravuje investiční projekty a zajišťuje organizovní jejich realizace. Využívá přitom činnosti svých dlouholetých obchodních partnerů v právní sféře, inženýrské činnosti a ve stavebnictví.

 

Budoucnost


Společnost si dala za cíl vytvářet si potfolio vlastních projektů ponechané ve svém vlastnictví nejen v oblasti správy a pronájmu vlastních objektů v komerční sféře, ale i v bytové výstavbě.